Në fustan të bardhë, Shkruta ekspozon këmbët e saj tërheqëse

Ajo padyshim është njëra nga artistet më të dashura për publikun. Shkurte Gashi, vazhdon të jetë ende aktive nëpër dasma dhe ahengje të ndryshme, shkruan ORAinfo.

Ani pse jemi në përfundim të sezonit veror, Shkurta ende po udhëton nëpër vende të ndryshme duke performuar muzikën e saj.

Së fundmi ajo është parë në shoqërinë e këngëtarit të njohur, Yll Nimani.

E ajo çka bie në sy është veshja e Shkurtës, e sidomos këmbët e saj tejet joshëse./ORAinfo/

Shiko foton:

Be the first to comment on "Në fustan të bardhë, Shkruta ekspozon këmbët e saj tërheqëse"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*