Në skena me pullë të kuqe me këngëtaren e njohur shqiptare/ Ja çfarë e lidh ish-futbollistin që është në Big Brother
Futbollisti Granit Cana, shqiptar i Kosovës është një prej konkurrentëve të Big Brother VIP. Graniti tërhoqi shumë vëmendje te vajzat për pamjen e tij e përveçëse si futbollist ai u prezantua dhe si model.

Ai ka marrë pjesë te videoklipi i këngës “Johnny” të këngëtares Tayna. 14 personazhe të njohur nga sfera të ndryshme të showbiz-it hynë në “BBV” për të qëndruar për 100 ditë me radhë.

Be the first to comment on "Në skena me pullë të kuqe me këngëtaren e njohur shqiptare/ Ja çfarë e lidh ish-futbollistin që është në Big Brother"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*