“Në të mirë, e në të keq”, Semi dhe Bojken shfaqen bashkë duke treguar miqësinë si ish – partnerë

Si banore e “Big Brother VIP”, Semi Jaupaj u bë shpesh top lajm edhe për jetën private.

Gajtë qëndrimit brenda shtëpisë këngëtarja shpalosi me publikun lidhjen e saj me artistin e njohur, Bojken Lako.

Ajo tregoi se pavarësisht gjërave që kanë kaluar dyshja kanë qëndruar vetëm miq të ngushtë dhe janë krahë njëri tjetrit në cdo moment.

Së fundi, duket se janë duke kaluar një kohë të mirë bashkë derisa janë shfaqur duke qëndruar në një lokal, dhe ka qenë Semi që ka ndarë një video bashkë me Bojken në InstaStory.

“Shokë për jetë”, ka qenë mbishkrimi që i ka bërë videos ku shihet Bojken duke buzëqeshur.

Shiko videon:

Be the first to comment on "“Në të mirë, e në të keq”, Semi dhe Bojken shfaqen bashkë duke treguar miqësinë si ish – partnerë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*