Nëna hidhet nga 200 metra lartësi bashkë me foshnjën 1 muajshe dhe djalin 3 vjeç/ Dhanë shpirt në vend
Një nënë dyshohet se u hodh nga një lartësi prej 200 m me foshnjën e saj të porsalindur dhe djalin e vogël në krahë duke i v rarë të dy, ka raportuar p olicia. Ngjarja ka ndodhur në Moskë, ku Olga Zharkova, 34 vjeç, dhe dy djemtë e saj të moshës tre vjeç dhe një muajsh, u hodhën nga në banesë e katit të 19-të dhe he timet për vr asjen kanë filluar, ka shkruar Mirror.

Nëna e dy fëmijëve dyshohet të ketë vuajtur nga depr esioni akut pas lindjes para se të vri ste veten dhe fëmijët e saj, thonë het uesit. Zharkova, gruaja e një of iceri ush tarak rus, thuhet se kishte shkruar një shënim ku thoshte se nuk donte t’i linte fëmijët e saj në këtë “botë të vështirë, të zymtë” dhe i mbante fëmijët në krahë teksa binte nga banesa e lartë.

“Ajo u ankua tek të njohurit e saj se kishte dep resion pas lindjes, u ndje e vetmuar dhe e lodhur”, është shprehur një burim.Burri i saj Dmitry, 35 vjeç, u trajtua për shok kur arriti në vendin e ngjarjes. Olga ishte ankuar se burri i saj ishte larg shtëpisë për periudha të gjata gjatë detyrave të tij usht arake, thonë raportet.

Be the first to comment on "Nëna hidhet nga 200 metra lartësi bashkë me foshnjën 1 muajshe dhe djalin 3 vjeç/ Dhanë shpirt në vend"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*