Nevina me kërthizën në fushë, duket mahnitëse
Nevina Shtylla postoi një fotografi të re.

Ajo shihet e veshur me xhinse dhe bluzë të shkurtër ku e ka zbuluar kërthizën, shkruan InfoKosova.

Ajo vë në pah linjat e bukura trupore.

Nevina komentohet në secilën fotografi për thjeshtësi e bukuri natyrale./InfoKosova/

Be the first to comment on "Nevina me kërthizën në fushë, duket mahnitëse"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*