‘Ngjyra e kuqe shumë i ngjanë, është e veçantë’, Shkurte Fejza do ta ‘shkrijë’ Hajrushin me këtë pamje
Shkurte Fejza mbetët një këngëtare e njohur tek publiku.

Si me zërin ashtu edhe dukjen ajo dallohet me pozat që publikon, duke tërhequr gjithmonë vëmendje tek ndjekësit.

Në këtë imazh të fundit, derisa paraqitet me fustan të kuq dhe tejet të bukur këngëtarja barazohet me nuse.

Me këtë pamje ajo do ta ‘shkrijë’ edhe burrin e saj, Hajrushin.

Kaq bukur po duket ajo.

Be the first to comment on "‘Ngjyra e kuqe shumë i ngjanë, është e veçantë’, Shkurte Fejza do ta ‘shkrijë’ Hajrushin me këtë pamje"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*