Një baba si Roberti, kështu kujdeset për Renenë
Robert Berisha, është njëri nga personazhet më të komentuara.

Që nga lidhje e deri tek ndarja me këngëtaren e njohur, Nora Istrefi, dyshja në fjalë kanë qenë gjithmonë pjesë e mediave rozë.

Nga ajo martesë e dashuri e të dyve, lindi vajza e vetme, Rene.

Ashtu si Nora edhe Roberti kujdesen shumë për mirëqenien dhe rritjen e vajzës së tyre.

Ani pse të ndarë, Roberti vazhdimisht i kushton vëmendje dhe kujdes Renes.

Një foto e postuar nga vetë artisti, vërehet se ai shëtitë e kënaqet shumë me bijën e tij./ora

Be the first to comment on "Një baba si Roberti, kështu kujdeset për Renenë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*