Një mashkull raporton në polici se është rrahur nga një femër në Prizren
Një mashkull ka raportuar në polici se është su lmuar fizikisht nga një femër.

Rasti ka ndodhur dje në Prizren.

Nuk dihet se cila ka qenë arsyeja që ka çuar në konflikt mes tyre.

LËNDIM I LEHTË TRUPOR

Rr. Nazmi Ferati, Prizren 09.10.2021-18:30. Vi ktima mashkull kosovar ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga e dyshuara femër kosovare. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Be the first to comment on "Një mashkull raporton në polici se është rrahur nga një femër në Prizren"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*