Një zonjë e vërtetë, me këtë stil, Remzia i sfidon edhe vajzat e reja! (PAMJE)
Remzie Osmani është mjaft pa komplekse e cila këtë e tregon në shumë imazhe.

Përpos zërit te veçantë për të pasur një performancë të mirë Remzia edhe kërcen por së fundi jo ne skenë, shkruan “Kosovarja”.

Artistja ka postuar një fotografi në InstaStory ku shihet të jetë në një oborr shtëpie por poza e saj ishte duke kërcyer.

Veshur në fustan të gjatë ngjyrë të gjeblërt me flokët e rregulluar mirë dhe një grim të lehtë me duar lartë ajo dukej mjaft zonjë.

Be the first to comment on "Një zonjë e vërtetë, me këtë stil, Remzia i sfidon edhe vajzat e reja! (PAMJE)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*