Nora Istrefi pozon me miniq në oborr të shtëpisë
Kur ju mendoni se ajo është zhdukur, Nora rikthehet, madje më fuqishëm se asnjëherë më parë.

Këngëtarja e shumë hiteve, pas “Ay Caramba” me Melinden dhe Gjikon, ka bërë një pauzë në skenën muzikore.

E, megjithatë, nuk ka munguar me foto nga më të ndryshmet duke prezantuar gjithmonë stil dhe shije unike, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja që jeton në nje nga lagjet e shtrenjta të Prishtinës, sapo ka pilozuar në mënyrë joshëse në oborrin e shtëpisë së saj. /Kosovarja/

Be the first to comment on "Nora Istrefi pozon me miniq në oborr të shtëpisë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*