Nora lajmërohet nga pushimet, kaq provokuese është veshur me dal në mbrëmje

Nora Istrefi, vazhdon të jetë shumë i komentuar. Ajo është këngëtare shumë e dashur për publikun dhe vazhdon të jetë shumë aktive në botën e muzikës, shkruan ORAinfo. Mirëpo, ajo është më shumë e përfolur për jetën e saj private. Martesa dhe ndarja e saj me Robet Berishën ende po përflitet.

Gjithsesi, ajo po vazhdon jetën e saj dhe angazhimin në koncerte dhe mbrëmje. Ajo çka bie në sy është veshja e saj ekstravagante. Se fundmi, Nora është duke i kaluar pushimet në një vend luksoz me vajzën e saj, Renee.

Nga atje ajo ka sjell disa imazhe ku tregon se është bërë gati me dal në mbrëmje. E veshur shkurt dhe provkuese, Nora do t’i ‘shkrijë’ të pranishmit me këtë pamje. /ORAinfo/

Be the first to comment on "Nora lajmërohet nga pushimet, kaq provokuese është veshur me dal në mbrëmje"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*