Nora mahnitëse në fotot me dallamë (PAMJE)
Nora Istrefi është një ndër emrat më të dashur nga publiku shqiptar. Me zërin dhe paraqitjet e veçanta, artistja ka fituar zemrën e publikut në mbarë trojet shqiptare.

35 vjeçarja është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku po publikon pamje të shumta nga përditshmëria.

E kur jemi te rrjetet sociale, sot artistja ka publikuar në instastory tri imazhe të bukura, në të cilat shihet e veshur shumë më ndryshe se që jeni mësuar ta shihni.

E grimuar me stil dhe e veshur me dallamë, këngëtarja thjesht shkëlqen në fotografitë e fundit, shkruan rtv21.tv

Be the first to comment on "Nora mahnitëse në fotot me dallamë (PAMJE)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*