Nuk do ta njihni, sa shumë është plakur Maria nga seriali “Për TY”

Për Ty, ka qenë dhe do të mbetet njëra nga telenovelat më të dashura për audiencën shqiptare.

Seriali latin i cili u dublua në shqip, zgjoi intersim të madh nga publiku dhe kishte një shikueshmëri të madhe, shkruan ORAinfo.

E njëra nga personazhet më të dashura dhe kryesore, ishte ajo e Maria Aldanës, rol ky i interpretuar nga aktorja e njohur, Ana de la Reguera.

E pothuajse pas gati 20 viteve transmetim, edhe Maria ka pësuar shumë ndryshime në pamje. Shikoni se sa shumë është plakur./ORAinfo/

Be the first to comment on "Nuk do ta njihni, sa shumë është plakur Maria nga seriali “Për TY”"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*