“Nuk është fotografia jonë më e mirë, por…”, Genta Ismaili poston fotografi krahë partnerit me dedikim
Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, po e shijon në maksimum lidhjen e saj me biznesmenin turk, Huseyin Usta.

Çifti janë mjaft të ndjekur në rrjetet sociale dhe shpesh ndajnë me fansat fotografi dhe video nga jeta e tyre e përditshme.

Së fundmi, ka qenë Genta ajo e cila ka publikuar për fansat e saj në Instagram një fotografi, ku shihet mjaft e lumtur në krahët e të dashurit.

Në mbishkrimin e saj, këngëtarja nga Gjilani ka treguar se mund të mos jetë një nga fotografitë më të përsosura të tyre, por që nuk i harron asnjëherë çastet e lumtura që pati kur e shkrepi atë.

“Nuk është fotografia më e mirë bashkë, por ky moment do të thotë shumë për ne”, ka shkruar Genta në mbishkrimin e kësaj fotografie.

Kujtojmë që këngëtarja është në pritjen e ëmbël të një fëmije, pasi shtatzënia e saj u bë publike pak muaj më parë.

Çifti filluan lidhjen rreth dy vite më parë, teksa kishin paralajmëruar edhe dasmë, por që mesa duket një ceremoni e tillë ende nuk është gait të ndodhë, për shkak të pandemisë.

Be the first to comment on "“Nuk është fotografia jonë më e mirë, por…”, Genta Ismaili poston fotografi krahë partnerit me dedikim"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*