Nuk jemi mësuar ta shohim të tillë, Sara Hoxha provokon rëndë me pozat nga Roma
Sara Hoxha është një emër shumë i lakuar në mediet rozë, shkak kjo lidhja e saj me reperin, Ledri Vula.

Sara Hoxha dhe Ledri Vula kanë kaluar vikendin në Romë dhe nuk munguan fotografitë nga çifti më i dashur për publikun, shkruan GazetaBlic.

Së fundi, ishte Sara ajo e cila ka publikuar disa foto tejet tërheqëse të cilat u komentuan mjaft shumë nga ndjekësit e saj.

Sara u shfaq me një fustan të shkurt dhe pozat nga ashensori morën gjithë vëmendjen./Blic/

Be the first to comment on "Nuk jemi mësuar ta shohim të tillë, Sara Hoxha provokon rëndë me pozat nga Roma"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*