Nuk pëlqejnë mënyrën se si ajo vishet/ Kritikohet keq Fifi për paraqitjen në Big Brother
Ajo është njëra nga artistet shqiptare që po bën bujë të madhe me hyrjen e saj në Big Brother VIP. Bëhet fjalë për këngëtaren Filloreta Raçi-Fifi, e cila gjatë këtyre ditëve është komentuar mjaft shumë për veprimet, paraqitjen e po ashtu edhe rrëfimet e bëra.

E njëjta këtë vit u komentua në masë të madhe edhe për ndryshimin që bëri në dukje meqenëse hoqi plot 15 kilogramë.

Megjithatë, ylli me prejardhje nga Ferizaj këto ditë mori vëmendje me pamjen në Big Brother duke e parë ‘live’ dhe më nga afër. E njëjta duket se ka zhgënjyer fansat për paraqitjen në shtëpinë më të famshme pasi në fotografitë e publikuara në Instagram shfaqet më e dobët e më në formë.

Kjo ka bërë që të shpërndahet gjithandej e të marrë reagime nga më të ndryshmet në rrjete sociale.

Sidoqoftë, po vazhdon të jetë njëra nga banoret më aktive që po ngjall dyshime për një lidhje të re me ish-futbollistin, Granit Cana.

Be the first to comment on "Nuk pëlqejnë mënyrën se si ajo vishet/ Kritikohet keq Fifi për paraqitjen në Big Brother"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*