Nuk përmbahet Afërdita Paqarada, shkon në emision televiziv pa të brendshme!

Ish – missi Kosova, Afërdita Paqarada, është një nga personazhet më të komentuara të estradës. Me elegancën e saj ajo merë gjithnjë vëmendje ku tregon stilin e saj të veçantë. Nënë e dy fëmijëve edhe këtë herë e dëshmoi me plotë elegancë se qëndron në top formë.

Se fundmi, Afërdita ka qenë e ftuar në një emision televiziv.

E veshur me fustan transparent dhe provokues, ajo që bie në sy është se Afërdita nuk ka veshur fare riçipeta.

Në këto imazhe ajo shfaqet një nënë super joshëse. /ORAinfo/

Be the first to comment on "Nuk përmbahet Afërdita Paqarada, shkon në emision televiziv pa të brendshme!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*