“O Allah ma merr jetën si musliman” Ky është kamarieri shqiptar i cili u godίt për v’dekje veç pse i tha klientit “tavolina është e rezervuar”
Ai është Gazment Kurmaku 50-vjeç, kryekamarieri i një kompleksi në Labinot në dalje të Elbasanit në drejtim të qytetit të Librazhdit. Por çfarë ka ndodhur?

“ABC” nga burime zyrtare nga polίcia e Elbasanit shkruan se gjithçka ka nisur tre ditë më parë. Erjon Llapushi kishte shkuar si klient në restorant, por 50-vjeçari që ishte në krye të detyrës si shef i kamarierëve e ka njoftuar se tavolina ku ishte ulur ishte e rezervuar.

Llapushi ka k undërshtuar dhe debati ka agravuar. Po sipas burimeve nga polίcia e Elbasanit, që rastin e ka njoftuar si sh err b anal, Llapushi e ka godίtur Gazment Kurmakun me g rushte dhe sende të f orta. 50-vjeçari ka rënë duke përpIasur kokën me një pjesë betoni duke përfunduar në gj endje k ome.

Pas ndίhmës së parë në spίtalin e Elbasanit, 50-vjeçari u transportua në Tiranë ku raportohet se ndodhet në v dekje k linike.

Be the first to comment on "“O Allah ma merr jetën si musliman” Ky është kamarieri shqiptar i cili u godίt për v’dekje veç pse i tha klientit “tavolina është e rezervuar”"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*