O Zot i madh pse se la dy fëmijë jetim/ Kjo është 23-vjeçarja shqiptare që dha shpirt pasi doli nga opèracioni
Një 23 vjeçare ka ndërruar jetë mbrëmjen e djeshme në spitalin e Vlorës. Brisilda Sadushi ka shkuar në gjendje të rëndë në spitalin e Vlorës.

Sipas mjekeve të këtij spitali, nëna e dy fëmijëve ka qenë në gje ndje të rëndë, me infeksion të përgjithshëm në gj ak dhe me tension 5.

Mjekët reanimatorë kanë ndërhyrë duke e futur në sallën e operacionit, por nuk ia kanë dalë ta mbajnë gjallë për shkak të parametrave shumë të ulëta jetësore.

Nuk dihet ende detaje të reja në lidhje me të renë e cila ndërroi jetë.

Be the first to comment on "O Zot i madh pse se la dy fëmijë jetim/ Kjo është 23-vjeçarja shqiptare që dha shpirt pasi doli nga opèracioni"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*