Oriola Marashi del vetëm me të brendshme në qytet
Modelja shqiptare ka postuar në rrjete sociale.

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi është ndër femrat më të bukura shqiptare.


Oriola shpesh herë udhëton në vende të ndryshme për shkak të punës si modele ku edhe realizon sete fotografike të ndryshme.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe mbledh rreth gjysmë milion ndjekës, të cilët pëlqejnë dhe komentojnë postimet e modeles mjaft shumë.

Së fundmi ajo ka postuar pamje mjaft provokuese ku shihet e veshur me të brendshme numër të vogël nga marka luksoze Dior teksa pozon për kamerën./Lajmi

Be the first to comment on "Oriola Marashi del vetëm me të brendshme në qytet"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*