Oriola ‘tërbon’ shqiptarët, shfaqet super provokative ne fotot e fundit!

Modelja shqiptare, Oriola Marashi është parë shumë provokative me fotot e saj të fundit

Bukuroshja shqiptare para disa ditëve e fillojë edhe zyrtarisht sezonin e bikineve, ku pozoi në bikine.

Sonte ajo është shfaqur me një fustan të zi, ku përsëri vë në pah format e saj trupore.

Megjithatë, ajo ju sugjeron fansave që fokusin ta kenë diku tjetër, “Jepi një vajze këpucët e duhura dhe ajo do te pushtoje boten!”, ka shkruar ajo poshtë fotografive./InFokus/

Be the first to comment on "Oriola ‘tërbon’ shqiptarët, shfaqet super provokative ne fotot e fundit!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*