Pamje nga momenti kur banorët e fshatit gjejnë 81 vjeçarin i cili kishte humbur (VIDEO)
81 vjeçari Zejnullah Riza nga fshati Strazhë i Ferizajit ka humbur para dy ditësh i cili kishte dalë në varrezat e fshatit, dhe u u gjetë nga bashkëfshatarët në malet e fshatit, shkruan Republika Online.

81 vjeçari nuk u kthe në shtëpi atë natë në shtëpi dhe të nesermen, i cili u gjet në gjendje të rëndë shëndetësore të cilë policia e Kosovës nuk kishte reaguar pasi që rasti nuk i kishte bërë 24 orë, mobilizimi i fshatarëve bëri që të gjindet shpejt edhe pse më shëndet të dobët ku u dërgua nëspitalin e Ferizajit për trajtim.

Për më shumë ndiqeni videon:

Be the first to comment on "Pamje nga momenti kur banorët e fshatit gjejnë 81 vjeçarin i cili kishte humbur (VIDEO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*