Pas lirimit nga burgu, Fero i lumtur poston imazhin e ëmbël krahë Arbenitës dhe vajzës

Dy ditë pasi doli nga burgu, Fero është bashkuar me familjen e tij. Ai e bëri këtë të ditur në InstaStory ku ka postuar një video në ashensor, derisa është me vajzën e tij Nina dhe bashkëshorten Arbenita Ismaljli.

Më pas ai ka postuar edhe një video të dytë ku ishte Nina derisa dëgjohej duke i thënë ta shqiptoj fjalën “Happy”, që në shqip do të thotë lumturi.

Kujtojmë se, pasi u lirua reperi personin e parë që takoi ishte berberi i tij.

Këtë e zbuloi përmes një “live” në Instgram, ku Fero shihej i relaksuar teksa berberi merrej me flokët e tij.

Shiko videon:

Be the first to comment on "Pas lirimit nga burgu, Fero i lumtur poston imazhin e ëmbël krahë Arbenitës dhe vajzës"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*