Pas ndarjes nga i fejuari, Shkenda Dubova kërkon baba për një fëmijë
Këtë javë n’Kosovë show mysafire ishte Shkenda Dubova e cila tregoi për një lidhje të dështuar dashurie.

Ajo është në kërkim të fatit të jetës dhe babanë e fëmijës së saj që ajo ka plan të bëjë.

Shkenda tregoi edhe për bizneset e veta që ka filluar në Europë.

Shiko Videon:

Be the first to comment on "Pas ndarjes nga i fejuari, Shkenda Dubova kërkon baba për një fëmijë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*