Pas një kohe bëhet e ‘gjallë’ Teuta Selimi, mahnitë me pamjen
Teuta Selimi, është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo veprimtarinë dhe jetesën e saj po e vazhdon në Zvicër, derisa është fokusuar më shumë në jetën profesione.

Pandemia ka bërë që Teuta të largohet pak nga muzika.

Mirëpo se fundmi ajo ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku shfaqet goxha joshëse.

E veshur me fustan të zi e provokuese, Teuta po duket super hot. /ora

Be the first to comment on "Pas një kohe bëhet e ‘gjallë’ Teuta Selimi, mahnitë me pamjen"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*