Pas sëmundjes, moderatorja Edita Doli ngritet në këmbë nga lutjet e ndjekësve

Moderatorja Edita Doli nuk i shpëtoi gripit, i cili duket se e ka lodhur shumë.

Ajo ne rrjetin social Instagram ka postuar një fotografi në InstaStory ku ka shkruar: “M’ra gripi edhe mu ni here n’jete”.

Më pas përmes një videoje është shprehur se është ngritur në këmbë nga lutjet dhe urimet e ndjekësve për të.

Edita është një nga moderatoret më të mira, që shumë qytetarë fillojnë ditën me emisionin e saj “Radar”.

Shiko videon:

Be the first to comment on "Pas sëmundjes, moderatorja Edita Doli ngritet në këmbë nga lutjet e ndjekësve"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*