Pas sherrit me Unikkatil-in, Feros i ndodh e papritura, ja mbyllin llogarinë në Instagram

Kënga e re e publikuar nga Fero ishte një diss drejtuar Unikkatilit, Mozzikut dhe Getinjos

Kështu e bëri të ditur vet ai përmes një postimi në Instagram, ku kishte publikuar një pjesë të këngës teksa i ka etiketuar të tre artistët.

Ka pasur reagime të shumta nga ndjekësit e reperëve, të cilët duket se kanë tentuar edhe t’ia hakojnë llogarinë në Instagram.

Dhe si duket një gjë të till e kanë arritur, kjo pasi llogaria e tij ne Instagram nuk po figuron më./InfoKosova/

Be the first to comment on "Pas sherrit me Unikkatil-in, Feros i ndodh e papritura, ja mbyllin llogarinë në Instagram"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*