Pasi u nda nga Nora, tha se i pëlqejnë çunat tani. Me cilin mashkull do të martohet Robert Berisha?
Robert Berisha ishte i pari që dha lajmin se është ndarë nga bashkëshortja e tij Nora Istrefi, shkruan “InfoKosova”.

Para ca muajsh në rrjetin social Instagram, Robert Berisha përmes një fotografie kishte dhënë një sqarim se është nda nga gruaja e tij me të cilën ishin pothuajse 14 vite bashkë, dhe që kanë një vajzë.

Por, këtë fotografi dhe këtë njoftim Roberti e fshiu shumë shpejt.

Tash që kanë kaluar disa muaj, Roberti dhe Nora ruajnë raporte të mira edhe pse thonë se janë të ndarë.

Por, të dielën që lamë pas, një intervistë e Robertit në Top Channel, befasoi të gjithë!

Ai tha se tani mendon të martohet me një çun, por sigurisht edhe këtë deklaratë Berisha e bëri në formë shakaje sikurse shumë deklarata të tij të pamatura që i ka dhënë kohës së fundit.

Ja dhe video ku mund ta dëgjoni intervistën e Robertit./InfoKosova/

Be the first to comment on "Pasi u nda nga Nora, tha se i pëlqejnë çunat tani. Me cilin mashkull do të martohet Robert Berisha?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*