“Personin e jetës…” kështu ia shpreh dashurinë Gold AG gruas së tij
Arian Augushi që ndryshe njihet si Gold AG është njëri ndër rep artsitët më të dashur të publikut shqiptar.

Viteve të fundit Ariani nuk ka qenë edhe shumë aktiv në tregun muzikor, shkruan “Kosovarja”.

Kjo si duket ka ndodhur pasi që reperi ka filluar një etapë krejtësisht të re në jetë, ai tashmë është bërë baba për herë të parë dhe ka krijuar familjen e tij të vogël, bashkë me bashkëshorten Ermirën.

Së fundmi Ariani ka postuar një foto me Ermirën dhe mbishkrimi përkrahë fotos ishte shumë i bukur.

“Personin e jetës mbaje afër vetës ❤️” – Ka shkruar Gold AG përkrahë fotos. /Kosovarja/

Be the first to comment on "“Personin e jetës…” kështu ia shpreh dashurinë Gold AG gruas së tij"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*