Preku dhe donte më shumë të bënte me 15-vjeçaren/ Shoferi nga shqiptar ärrestohet, mosha 35 vjeç

Një 35 vjeçar është ar restuar ditën e sotme nga Po licia e Korcës, pasi a kuzohet se ka n gacmuar sek sualisht një të mitur.

Mësohet se në pr anga ka rënë shtetasi me iniciale A.B, banues në Ersekë, i cili punon si shofer autobusi. Burime bëjnë me dije se 35- vjeçari ka ng acmuar 15 vjeçaren, teksa kjo e fundit po udhëtonte nga Tirana drejt Korçës dhe ka filmuar veprimet e tij të pahijshme ndaj saj.

Ka qenë babai i të miturës, i cili ka bërë den oncimin, duke thënë se vajza ka provuar që shoferi e ka pr ekur në disa pjesë të trupit pa dëshirën e saj.

Be the first to comment on "Preku dhe donte më shumë të bënte me 15-vjeçaren/ Shoferi nga shqiptar ärrestohet, mosha 35 vjeç"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*