Prezantuesja kroate u bë hit gjatë transmetimit live: Zbulon xhaketën për të nxjerrë në pah dekoltenë

Sipas shumëkujt, një nga prezantueset më atraktive kroate, Mirta Šurjak, u bë hit në rrjetet sociale për shkak të reportazhit të saj live pas ndeshjes mes Hajdukut dhe Villarrealit.

Pas ndeshjes, Mirta ka mbledhur deklaratat e lojtarëve dhe trajnerëve dhe problem ka qenë xhaketa e kuqe që kishte veshur.

Gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë, Mirta rregullonte vazhdimisht xhaketën për të zbuluar dekoltenë.

Kjo u vu re nga shumë shikues dhe në TikTok u shfaqën klipe të shumta të njoftimit të Mirtës.

Meqë ra fjala, Mirta 41-vjeçare veç të tjerash dallohet për kombinimet e saj të veshjeve që theksojnë në plan të parë kthesat e saj, për të cilat ndihet krenare. /Telegrafi/

Be the first to comment on "Prezantuesja kroate u bë hit gjatë transmetimit live: Zbulon xhaketën për të nxjerrë në pah dekoltenë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*