Pse e lejoi Adonisin me qenë trajner i vajzave tjera? Teuta Krasniqi tregon arsyen
Ajo ka ndarë disa të pathëna nga jeta e saj.

E ftuar në Prive, Teuta Krasniqi foli për njohjen me Adonis Morinën gjithashtu edhe planet për të ardhmen.

Aktorja ndër të tjera tregoi edhe momentin e parë me Adonisin i cili më vonë iu bë edhe trajner personal i palestrës.

Teuta po ashtu tha se nuk ndihet xheloze për profesionin e tij pasi para se të hynë bashkë në lidhje, Adonisit nuk i ka interesuar asgjë nga jeta e saj personale vetëm se është përkushtuar në punë.

“Ka qenë strikt në punë, profesional dhe deri vonë nuk e ka dit as kush jom dhe hala sot si njeh shumë nga fytyrat publike.

Asnjëherë nuk i ka interesu mem pyet a jom mirë, çka po ndodh dhe ka qenë tejet profesional kjo është edhe arsyeja se pse e kom lon me ushtru me çika tjera masnej”, tha Teuta.

Be the first to comment on "Pse e lejoi Adonisin me qenë trajner i vajzave tjera? Teuta Krasniqi tregon arsyen"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*