Publikohen pamjet: Bora Zemani po e ndjekë ish të dashurin gjatë qëndrimit në “Big Brother”
Gjatë ditës së djeshme, brenda shtëpisë më të famshme shqiptare, Donald Veshaj tha se ribashkimit me Bora Zemanin nuk i dihet.

Aktori zbuloi se të dy ishin fajtor për ndarjen, dhe se të ardhmes nuk i dihet.

Veshaj gjithashtu tha se familja e tij nuk e kishte problem që Bora Zemani kishte një fëmijë, pasi sipas tij ata shohin vetëm lumturinë e djalit të tyre.

Një faqe në Instagram, që po publikon gjithë kohës video nga ngjarjet më interesante në Big Brother VIP, ka zbuluar se ka qenë Bora Zemani ajo e cila ka parë edhe këtë pjesë ku Donaldi flet për të.

Kujtojmë se Bora dhe Donaldi kanë qenë bashkë për tre vite, derisa janë ndarë muaj më parë.

Be the first to comment on "Publikohen pamjet: Bora Zemani po e ndjekë ish të dashurin gjatë qëndrimit në “Big Brother”"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*