Qumili: Virusi ma ka marrë herët Cimën, ne kishim…
Humoristi i njohur, Sevdai Radogoshi – Qumili, ishte i ftuar në studion e “#Gjesi”-t ku foli më shumë për projektin e tij të ri, “Festa e beqarisë”.

Teksa foli për xhirimet dhe prapaskenat, ai u pyet edhe për kolegët e tij të ndjerë, Cimën dhe Lecin.

Tha se po i mungojnë shumë dhe se i kujtohen çdoherë.

Madje, për Cimën i cili vdiq në fillim të vitit nga Koronavirusi, tha se kishte plane me të.

Emocionet nuk munguan dhe videon mund ta shikoni më poshtë.

Shiko videon nga minuta e 15:

Be the first to comment on "Qumili: Virusi ma ka marrë herët Cimën, ne kishim…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*