‘Rabija’ e “Çka ka shpija” merr poza mbi kolltull
Emrin e ka Gresa, por të gjithë e njohin dhe e thërrasin “Rabije”, kjo për shkak të rolit të saj që e bëri për vete publikun.

Aktorja me personazhin e saj tek seriali “Çka ka shpija” ka fituar famën më të madhe.

Por Gresa e ka dëshmuar vetën edhe në film e teatër me talentin e saj dhe punën.

Bukuroshja është aktive në rrjetet sociale dhe vazhdimisht merr komente të shumta pozitive nga ndjekësit.

Së fundi ajo ka marrë disa poza në kolltuk me një stil të veçantë të veshjes.

Me qizme të gjata e duks ajo duket tejet këndshëm.

Be the first to comment on "‘Rabija’ e “Çka ka shpija” merr poza mbi kolltull"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*