Ramushi e befason në mënyrë të veçantë Anitën
Ramushi dhe Anita janë ndër çiftet më të dalluar në mediat rozë.

Duke qenë emra të njohur, pothuajse çdo veprim i tyre kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Sot, për ditëlindjen e gruas Ramushi ka vendosur që ta befasojë atë me një surprizë të bukur.

Ai i ka dhuruar asaj një buqetë të madhe trëndafilash me ngjyrë të kuqe.

Anita e ka postuar dhuratën në storien e saj në Instagram ku ka shkruar: “Me dashuri nga burri”.

Be the first to comment on "Ramushi e befason në mënyrë të veçantë Anitën"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*