Reagimi i vogëlushit 9-muajsh i cili për herë të parë viziton berberin bëhet viral

Reagimi i vogëlushit 9-muajsh i cili për herë të parë viziton berberin bëhet viral

Një djalë i vogël ka bërë për vete të gjithë me reagimin e tij mbresëlënës, kur për herë të parë iu nënshtrua “procesit” të prerjes së flokëve.

Ai nuk mund të ndalej duke qeshur dhe vazhdimisht tentonte t’ia kapte duart berberit. Bëhet fjalë për vogëlushin nëntë muajsh Mateus, videoja e të cilit u bë virale.

VIDEO

Be the first to comment on "Reagimi i vogëlushit 9-muajsh i cili për herë të parë viziton berberin bëhet viral"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*