Reja e Remzies mbulohet me dukat
Remzie Osmani në çdo kohë merr vëmendje me jetën që bën.

Ajo dhe gjithë familja bien në sy me mënyrën e postimeve që realizojnë, duke kaluar shumë herë në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Postimet e shumta të këngëtares janë nga përditshmëria, duke shfaqur lumturinë që ka ndaj personave të familjes.

Në një imazh që po qarkullon në rrjete sociale, shihet që reja e saj ka një stil taman qysh e preferon Remzia, e rregulluar deri në detajin më të vogël, ajo shihet që është e mbuluar me dukat.

Be the first to comment on "Reja e Remzies mbulohet me dukat"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*