Reja e Rugoves hap këmbët në plazh dhe po duket “flakë”
Është njëra nder rejat më të komentuar në showbizin vendor.

Bëhet fjale për bashkëshorten e Mendim Rugovës, e njohur si reja e presidentit Ibrahim Rugova, shkruan InfoKosova.

Përveç suksesit të madh në punën profesionale si kreatore, Blerina po tregohet akoma më suksesshme në rolin e një modele.

Ajo po shijon pushimet e saj ku pozat në bikini nuk po mungojnë./InfoKosova/

Be the first to comment on "Reja e Rugoves hap këmbët në plazh dhe po duket “flakë”"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*