Remize Osmani me fjalët më të bukura e uron djalin e saj për ditëlindje
Këngëtarja Remzie Osmani është njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

Ajo komentohet shumë për jetën e saj private dhe çdo postim i këngëtares kthehet në lajmin e diëts, shkruan “Kosovarja”.

Kjo ka ndodhur edhe së fundmi ku ajo ka uruar djalin e saj me një foto ku shihet të dy bashkë, urimi ishte shumë i bukur, ashtu siç di vetëm nëna për djalin.

Shpirti jem, urime ditelindjen 100 vite te lumtura, ishte urimi i saj./Kosovarja/

Be the first to comment on "Remize Osmani me fjalët më të bukura e uron djalin e saj për ditëlindje"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*