Remzia thotë se shoqet ja ndreqin ditën

Këngëtarja Remzie Osmani vazhdon të mbetet njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera të publikut shqiptar.

Publiku e admiron edhe për faktin se ajo asnjëherë nuk ka zgjedhur të dalë jashtë vetës: origjinale dhe unike.

Ajo shpesh ndan momente nga përditshmëria e saj madje edhe me familjarët.

Së fundi ajo ka ndarë imazhe bashkë me shoqet e saja teksa në mbishkrim ka thënë se ato ja ndreqin ditën javën dhe vitin./InfoKosova/

Be the first to comment on "Remzia thotë se shoqet ja ndreqin ditën"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*