Remzie Osmani ka shtuar peshë gjatë pushimeve, kjo foto flet me së miri
Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Se fundmi këngëtarja i ka kaluar pushimet me familje në bregdetin e Turëqisë. Nga atje ajo ka publikuar një foto ku shfaqet goxha e plotë.

Duke se ushqimet e shijshme kanë bërë që këngëtarja te kthehet në Kosovë më disa kilogramë me shumë. /ora

Be the first to comment on "Remzie Osmani ka shtuar peshë gjatë pushimeve, kjo foto flet me së miri"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*