Remzie Osmani shfaqet e veshur si vajzë e re rrugëve të Tiranës
Remzie Osmani ndodhet në Tiranë.

Këngëtarja e dashur e muzikës popullore ka postuar një imazh në insta storien e saj, shkruan lajmi.net.

Remzia është shfaq e veshur me një palë xhinse të gjera dhe një bluzë të zeze sportive duke kompletuar dukjen po ashtu me patika të bardha.

Ajo mori vëmendje me dukjen e saj teksa pozoi në rrugët e Tiranës me stilin e saj si të ishte 20 vjeçare.

Ndryshe, Remzia është nënë e dy fëmijëve e madje edhe gjyshe e një mbese.

Ndërkohë, “Ditari” është kënga e fundit në bashkëpunim me vëllanë e saj Nexhatin./Lajmi/

Be the first to comment on "Remzie Osmani shfaqet e veshur si vajzë e re rrugëve të Tiranës"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*