Remzien ky fustan po e bën nuse
Remzie Osmani në çdo kohë merr vëmendje me pozat unike që publikon.

Këngëtarja me përkushtimin e madh që ka, gjithmonë tërheqë vëmendje dhe shkëlqen në shumë aspekte, shkruan “Kosovarja”.

Shumë herë, ajo shihet e rregulluar deri në detajin më të vogël, dhe nuk i mungojnë fotografitë me fustana të ndryshëm.

Edhe në këtë të fundit, këngëtarja e njohur bën dritë teksa pozon me një fustan unik.

Ja shikojeni.

Be the first to comment on "Remzien ky fustan po e bën nuse"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*