Ri shfaqet Luana Vjollca, zbulon orën e rikthimit

Ka kohë që moderatorja e njohur, Luana Vjollca është në fokus të mediave rozë për shkak të një projekti të ri.

Pastaj ajo zbuloi projektin i saj, “Thuaje” dhe se aty do të ketë në fokus vajzat dhe gratë, të cilat kanë nevojë për përkrahje.

Mirëpo, së fundmi, Luana ka bërë të ditur se “Thuaje” do të publikohet sot duke filluar nga ora 18:00.

Ajo ka ndarë një video në ‘Instagram’, duke theksuar se ky projekt do të transmetohet në kanalin e saj në “Youtube”, “Në kanalin tim ne YouTube, do të themi shumë”, ka shkruar Vjollca./Kosovarja/

Be the first to comment on "Ri shfaqet Luana Vjollca, zbulon orën e rikthimit"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*