Rina Balaj dhe Sin Boy i japin fund romancës së tyre?

Së fundmi është vënë re se çifti Rina Balaj dhe Sin Boy nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram, madje kohëve të fundit nuk kanë nuk kanë publikuar as foto së bashku.

Nuk dihet ende se çfarë mund të ketë ndodhur mes çiftit.

Mbase dyshja po kalon një periudhë krize në marrëdhënien e tyre ose janë ndarë përfundimisht.

Be the first to comment on "Rina Balaj dhe Sin Boy i japin fund romancës së tyre?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*