Rinës në këto veshje sportive po i vizatohet pjesa intime

Ajo është ndër këngëtaret më të pëlqyera në shoëbizin shqiptar.

Reperja nga Istogu Rina Balaj njihet për stilin e saj unik.

Krahas karrierës artistike muzikore, ajo komentohet shumë për pozat që bën dhe fotografitë që poston.

Së fundi ajo ka sjellur një imazh nga fitnesi ku shihet e veshur me rroba sportive teksa vëmendjen merr veshja që po ja vizaton komplet pjesën intime./InfoKosova/

Be the first to comment on "Rinës në këto veshje sportive po i vizatohet pjesa intime"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*