Rita Haziri në këtë fustan të ngushtë duket thjesht mahnitëse

Rita Haziri është ndër këngëtaret më simpatike.

Ajo së fundi ka publikuar disa imazhe të reja në logarinë e saj në Instagram.

Rita shihet e veshur me një fustan elegant të ngushtë dhe tejet te bukur.

Mirëpo edhe më shumë këtë fustan po e zbukuron këngëtarja e cila e ka veshur./InfoKosova/

Be the first to comment on "Rita Haziri në këtë fustan të ngushtë duket thjesht mahnitëse"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*