Romeo dhe Zhulieta shqiptarë/ Dy të rinjtë sheshin telefonat, për të ikur bashkë

Detaje të reja janë zbuluar nga’ Top Channel’ në lidhje me zhdukjen e dy të rinjve në Elbasan që mendohet se janë çift me njëri-tjetrin.

Vajza ka dalë në pushim të gjatë të shtunën dhe kamerat e shkollës kanë fiksuar teksa shoqet e saj i kanë hedhur nga dritarja e klasës çantën e shkollës për t’u larguar.

Nga bashkëmoshataret e saj thuhet se ajo ishte një nxënëse shumë e mirë dhe se largimi ishte i planifikuar pasi ditët e fundit, 13-vjeçarja po kursente dhe mblidhte para pasi i duheshin

.Nga ana tjetër edhe djali kishte shitur biçikletën dhe telefonin për të pasur para mjaftueshëm për tu larguar së bashku me të dashurën e saj.Ngjarja ka ndodhur para tre ditësh ku djali nxënës i shkollës “Jorgji Dilo” dhe vajza nxënëse e klasës së 7 shkolla “Qemal Haxhihasani”, kanë dalë nga shtëpia për të shkuar në shkollë, por nuk janë paraqitur në shkollë dhe nuk janë kthyer në shtëpi.

Familjarët kanë de noncuar në polici dhe nuk kanë asnjë info për vendndodhjen e të miturve. Burime nga policia bëjnë me dije se dy adoleshentët janë parë në shoqërinë e njëri tjetrit.

Be the first to comment on "Romeo dhe Zhulieta shqiptarë/ Dy të rinjtë sheshin telefonat, për të ikur bashkë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*