Rrëqeth me fjalët për gjyshin e ndjerë Almeda Abazi: Kujt do t’i dërgoj foto të Alinës dhe Efehan çdo mëngjes unë tani o Gjysh
Para pak ditësh, familja e Almeda Abazit humbën familjarin e tyre. Gjyshi i saj është ndarë nga jeta. Së fundmi, me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram, ajo ndau trishtimin me një dedikim që i bëri.

Para pak ditësh, familja e Almeda Abazit humbën familjarin e tyre. Gjyshi i saj është ndarë nga jeta. Së fundmi, me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram, ajo ndau trishtimin me një dedikim që i bëri.

Modelja publikoi dy fotografi me gjyshin e saj ku shfaqej shumë i lumtur që ishte pranë mbesës së tij.

Gjithashtu, ajo kishte një lidhje të veçantë me të ndjerin.

“Kujt do t’i dergoj foto te Alines dhe Efehan cdo mengjes une tani o Gjysh”, shkroi ajo në postim.

Be the first to comment on "Rrëqeth me fjalët për gjyshin e ndjerë Almeda Abazi: Kujt do t’i dërgoj foto të Alinës dhe Efehan çdo mëngjes unë tani o Gjysh"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*